175/75R16C 101/99R Vanis 8PR

BARUM
-10%

175/75R16C 101/99R Vanis 8PR

175/75R16C 101/99R Vanis 8PR

6,030.00 ден

На лагер

6,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 01048 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 8PR

Тежински индекс

101/99

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: