175/80R14 88T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE
-10%

175/80R14 88T ALTIMAX COMFORT

175/80R14 88T ALTIMAX COMFORT

2,727.00 ден

На лагер

2,727.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009550 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

80

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: