175/80R14 88T SNOWTIME B2 RI

RIKEN

175/80R14 88T SNOWTIME B2 RI

175/80R14 88T SNOWTIME B2 RI

3,180.00 ден

На лагер

3,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010762 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

80

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: