175/80R14 88T TOYO 350 TL

TOYO
-10%

175/80R14 88T TOYO 350 TL

175/80R14 88T TOYO 350 TL

3,951.00 ден

На лагер

3,951.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503909 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

80

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Toyo 350

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: