175/80R16 91S Open Country AT+

OUTLET 2021
TOYO
-15%

175/80R16 91S Open Country AT+

175/80R16 91S Open Country AT+

6,213.50 ден

На лагер

6,213.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020801-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

80

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

91

Брзински индекс

S

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: