185/50R16 81H CEC 5

CONTINENTAL

185/50R16 81H CEC 5

185/50R16 81H CEC 5

9,710.00 ден

На лагер

9,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011104-16 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 5

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: