185/50R16 81H S954

TOYO
-10%

185/50R16 81H S954

185/50R16 81H S954

4,761.00 ден

На лагер

4,761.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020855 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: