185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-20%

185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

3,808.00 ден

На лагер

3,808.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019045-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: