185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

OUTLET 2020
GENERAL TIRE
-50%

185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

2,380.00 ден

На лагер

2,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019045-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: