185/50R16 81V DX390

DAVANTI
-20%

185/50R16 81V DX390

185/50R16 81V DX390

3,416.00 ден

На лагер

3,416.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016809 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: