185/50R16 81V HIGH PERFORMANCE TA

TAURUS

185/50R16 81V HIGH PERFORMANCE TA

185/50R16 81V HIGH PERFORMANCE TA

3,560.00 ден

На лагер

3,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016571 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: