185/50R16 81V N’FERA Primus

NEXEN

185/50R16 81V N’FERA Primus

185/50R16 81V N’FERA Primus

5,150.00 ден

На лагер

5,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500587 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-FERA Primus

Додадовте производ во Вашата кошничка: