185/55 R16 83V CELSIUS TL

TOYO

185/55 R16 83V CELSIUS TL

185/55 R16 83V CELSIUS TL

6,060.00 ден

На лагер

6,060.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501433 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

TYCS

Тежински индекс

83

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: