185/55R14 80H DYNAXER HP3

KLEBER

185/55R14 80H DYNAXER HP3

185/55R14 80H DYNAXER HP3

3,500.00 ден

На лагер

3,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016916 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

80

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: