185/55R14 80H RP203

MILEVER
-10%

185/55R14 80H RP203

185/55R14 80H RP203

2,115.00 ден

На лагер

2,115.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503863 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

RP203

Тежински индекс

80

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: