185/55R14 80V RXMOTION H12

ROADX

185/55R14 80V RXMOTION H12

185/55R14 80V RXMOTION H12

2,270.00 ден

На лагер

2,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019187 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

80

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: