185/55R15 82H BRAVURIS

BARUM

185/55R15 82H BRAVURIS

185/55R15 82H BRAVURIS

5,300.00 ден

На лагер

5,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500096 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: