185/55R15 82H CEC 5

CONTINENTAL
-10%

185/55R15 82H CEC 5

185/55R15 82H CEC 5

6,867.00 ден

На лагер

6,867.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011171 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: