185/55R15 82H CPC 5

CONTINENTAL

185/55R15 82H CPC 5

185/55R15 82H CPC 5

5,710.00 ден

На лагер

5,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007056 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: