185/55R15 82H OB944 TL

TOYO
-10%

185/55R15 82H OB944 TL

185/55R15 82H OB944 TL

4,446.00 ден

Out of stock

4,446.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505086 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: