185/55R15 82V BRAV5

BARUM
-10%

185/55R15 82V BRAV5

185/55R15 82V BRAV5

4,815.00 ден

На лагер

4,815.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501340 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: