185/55R15 86H MP93 Nordicca XL

MATADOR

185/55R15 86H MP93 Nordicca XL

185/55R15 86H MP93 Nordicca XL

5,040.00 ден

На лагер

5,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502573 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca XL

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: