185/55R15 86H TS860 XL

CONTINENTAL

185/55R15 86H TS860 XL

185/55R15 86H TS860 XL

8,170.00 ден

На лагер

8,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010655 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: