185/55R16 83H DX390

DAVANTI
-20%

185/55R16 83H DX390

185/55R16 83H DX390

3,480.00 ден

На лагер

3,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015144 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

83

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: