185/55R16 83H WINMASTER PROX ARW 3

ARIVO

185/55R16 83H WINMASTER PROX ARW 3

185/55R16 83H WINMASTER PROX ARW 3

2,950.00 ден

На лагер

2,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504992 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

83H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: