185/55R16 83V N’FERA Primus

NEXEN

185/55R16 83V N’FERA Primus

185/55R16 83V N’FERA Primus

5,360.00 ден

На лагер

5,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500589 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-FERA Primus

Додадовте производ во Вашата кошничка: