185/55R16 83V RXMOTION H12

OUTLET 2020
ROADX

185/55R16 83V RXMOTION H12

185/55R16 83V RXMOTION H12

2,520.00 ден

На лагер

2,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021823-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

83

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: