185/55R16 87H ALTIMAX SPORT

GENERAL TIRE

185/55R16 87H ALTIMAX SPORT

185/55R16 87H ALTIMAX SPORT

3,650.00 ден

На лагер

3,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009586 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Sport

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: