185/55R16 87T Wintoura XL

DAVANTI
-10%

185/55R16 87T Wintoura XL

185/55R16 87T Wintoura XL

3,591.00 ден

На лагер

3,591.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015858 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: