185/55R16 87V ROAD PERFORMANCE XL RI

RIKEN

185/55R16 87V ROAD PERFORMANCE XL RI

185/55R16 87V ROAD PERFORMANCE XL RI

3,480.00 ден

На лагер

3,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015118 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: