185/60 R14 82H Proxes Comfort

TOYO
-10%

185/60 R14 82H Proxes Comfort

185/60 R14 82H Proxes Comfort

3,069.00 ден

На лагер

3,069.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500717 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: