185/60 R15 88V Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

185/60 R15 88V Celsius AS2 XL

185/60 R15 88V Celsius AS2 XL

3,573.00 ден

На лагер

3,573.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500718 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: