185/60R14 82H ALTIMAX A/S 365

GENERAL TIRE
-10%

185/60R14 82H ALTIMAX A/S 365

185/60R14 82H ALTIMAX A/S 365

2,529.00 ден

На лагер

2,529.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010622 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: