185/60R14 82H ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE
-10%

185/60R14 82H ALTIMAX COMFORT

185/60R14 82H ALTIMAX COMFORT

2,592.00 ден

На лагер

2,592.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009575 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: