185/60R14 82H BRAVURIS

BARUM
-10%

185/60R14 82H BRAVURIS

185/60R14 82H BRAVURIS

3,528.00 ден

На лагер

3,528.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500098 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: