225/75R16 104T Open Country W/T

BARUM

225/75R16 104T Open Country W/T

225/75R16 104T Open Country W/T

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020777 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: