185/60R14 82H DX390

DAVANTI
-20%

185/60R14 82H DX390

185/60R14 82H DX390

2,768.00 ден

На лагер

2,768.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022080 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: