185/60R14 82H DYNAXER HP3

KLEBER

185/60R14 82H DYNAXER HP3

185/60R14 82H DYNAXER HP3

2,470.00 ден

На лагер

2,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007383 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: