185/60R14 82H EcoContact 6

CONTINENTAL
-10%

185/60R14 82H EcoContact 6

185/60R14 82H EcoContact 6

4,194.00 ден

На лагер

4,194.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016863 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: