185/60R14 82H ENERGY SAVER+

MICHELIN
-10%

185/60R14 82H ENERGY SAVER+

185/60R14 82H ENERGY SAVER+

4,860.00 ден

На лагер

4,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006061 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: