185/60R14 82H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-10%

185/60R14 82H MP47 Hectorra 3

185/60R14 82H MP47 Hectorra 3

3,249.00 ден

На лагер

3,249.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500362 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: