185/60R14 82H S943

TOYO

185/60R14 82H S943

185/60R14 82H S943

3,510.00 ден

На лагер

3,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020790 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S943

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: