185/60R14 82T ALT WIN 3

GENERAL TIRE
-10%

185/60R14 82T ALT WIN 3

185/60R14 82T ALT WIN 3

2,754.00 ден

На лагер

2,754.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013785 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: