185/60R14 82T N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

185/60R14 82T N’blue HD Plus

185/60R14 82T N’blue HD Plus

3,240.00 ден

На лагер

3,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500590 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: