185/60R14 82T POLARIS 5

BARUM
-10%

185/60R14 82T POLARIS 5

185/60R14 82T POLARIS 5

3,294.00 ден

На лагер

3,294.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502817 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: