185/60R14 82T ROAD RI

OUTLET 2020
RIKEN
-15%

185/60R14 82T ROAD RI

185/60R14 82T ROAD RI

2,397.00 ден

На лагер

2,397.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021633-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: