185/60R14 82T SNOWTIME B2 RI

OUTLET 2021
RIKEN

185/60R14 82T SNOWTIME B2 RI

185/60R14 82T SNOWTIME B2 RI

3,180.00 ден

Out of stock

3,180.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010143-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: