185/60R14 82T Wintoura

OUTLET 2020
DAVANTI
-50%

185/60R14 82T Wintoura

185/60R14 82T Wintoura

1,605.00 ден

Out of stock

1,605.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015859-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: