185/60R14 82T WR Snowproof

OUTLET 2019
NOKIAN
-54%

185/60R14 82T WR Snowproof

185/60R14 82T WR Snowproof

2,024.00 ден

На лагер

2,024.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017691-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: