185/60R15 84H CPC 5

CONTINENTAL

185/60R15 84H CPC 5

185/60R15 84H CPC 5

5,070.00 ден

На лагер

5,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008100 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: